Item session lock API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Module
ar: الوحدة

en: Owner
ar: المالك
