Item session lock API (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Module
az: Modul

en: Owner
az: Sahib
