Item session lock API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Module
ca: Mòdul

en: Owner
ca: Propietari

en: seconds
ca: segons
