Item session lock API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Module
el: Μονάδα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης
