Item session lock API (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Module
es: Módulo

en: Owner
es: Propietario

en: seconds
es: segundos
