Item session lock API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Module
eu: Modulua

en: Owner
eu: Jabea
