Item session lock API (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Module
he: מודול

en: Owner
he: בעלים
