Item session lock API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: seconds
hi: क्षण
