Item session lock API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Module
hu: Modul

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: seconds
hu: másodperc

en: break
hu: törés
