Item session lock API (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Module
is: Eining

en: Owner
is: Eigandi

en: seconds
is: sekúndur
