Item session lock API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Owner
nl: Eigenaar

en: seconds
nl: seconden

en: Lock owner
nl: Vergrendelingseigenaar

en: Break link
nl: Ontgrendelingslink
