Item session lock API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Module
oc: Modul

en: Owner
oc: Proprietari

en: seconds
oc: segondas
