Item session lock API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Module
pl: Moduł

en: Owner
pl: Właściciel

en: seconds
pl: sekundy
