Item session lock API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Module
fa: ماژول

en: Owner
fa: مالک
