Item session lock API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Module
sk: Modul

en: Owner
sk: Vlastník

en: seconds
sk: sekundy
