Item session lock API (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Module
ta: கூடகம்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்
