Item session lock API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Module
tr: Modül

en: Owner
tr: Sahibi

en: seconds
tr: saniye
