iToggle (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Warning
cs: Varování

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Sticky
cs: Přilepení
