iToggle (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Warning
et: Hoiatus

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Important
et: Oluline
