iToggle (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: For example
hu: Például

en: Important
hu: Fontos

en: Speed
hu: Sebesség
