iToggle (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Warning
ja: 警告

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Sticky
ja: 固定

en: Speed
ja: スピード
