iToggle (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Path
ar: المسار

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Warning
ar: تحذير

en: Sticky
ar: مثبت
