iToggle (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Path
eu: Bide-izena

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Speed
eu: Abiadura
