iToggle (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Path
is: Slóð

en: Promoted
is: Upphafið

en: Warning
is: Viðvörun

en: User Interface
is: Notandaviðmót
