iToggle (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Path
oc: Camin

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Warning
oc: Avertiment

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Speed
oc: Velocitat
