iToggle (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Path
ro: Cale

en: Promoted
ro: Promovat

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Sticky
ro: Lipicios
