iToggle (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Path
sk: Cesta

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Warning
sk: Varovanie

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Speed
sk: Rýchlosť
