iToggle (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
