iToggle (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Path
hi: मार्ग

en: Promoted
hi: प्रचारित

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Sticky
hi: मुख्य

en: At least @a
hi: कम से कम @a
