iToggle (7.x-2.0-beta10) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።
