iToggle (7.x-2.0-beta10) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Warning
jv: Weling

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: About
jv: Ngenani

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
jv: Field iki nyimpen data sederhana pilihan on/off utawa yes/no.
