iToggle (7.x-2.0-beta10) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
