iToggle (7.x-2.0-beta10) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Important
vi: Quan trọng

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Yes/No
vi: Có/Không

en: On/Off
vi: Bật/Tắt

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
vi: Trường này lưu trữ các giá trị bật/tắt hay có/không.

en: Production (Minified)
vi: Sản phẩm (Đã nén)

en: Development (Uncompressed Code)
vi: Phát triển (Không nén)
