iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Path
be: Сцежка

en: Warning
be: Увага

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
be: Гэтыя налады прымяняюцца да поля %field ўсюды, дзе яно ўжываецца. Гэтыя налады ўплываюць на мэтад захоўвання дадзеных ў базе дадзеных, і ня могуць быць змененыя пасля стварэння.

en: %field has no field settings.
be: %field ня мае наладак поля.
