iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
bo: སྒྲིག་འགོད་འདི་དག་གནས་ཁོངས་%field་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པའི་གནས་ཡོངས་ལ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན་པ་དང་། སྒྲིག་འགོད་འདི་དག་གིས་གྲངས་མཛོད་དུ་གཞི་གྲངས་གསོག་འཇོག་བྱེད་སྟངས་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཡོད་པས་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར་རྗེས་དེ་ལ་བཅོས་བསྒྱུར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: %field has no field settings.
bo: %field་ལ་གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་མེད།
