iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Path
fi: Polku

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Warning
fi: Varoitus

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Important
fi: Tärkeää

en: Speed
fi: Nopeus

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: Yes/No
fi: Kyllä/Ei

en: On/Off
fi: Päällä/Pois

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
fi: Nämä asetukset vaikuttavat kenttään %field kaikkialla, missä sitä käytetään. Asetukset vaikuttavat sen tallennustapaan tietokannassa, eikä niitä voi muuttaa sen jälkeen kun kenttään on tallennettu tietoa.

en: %field has no field settings.
fi: Kentällä %field ei ole asetuksia.

en: Production (Minified)
fi: Tuotanto (Minified)

en: Development (Uncompressed Code)
fi: Kehitys (pakkaamaton koodi)

en: At least @a
fi: Vähintään @a
