iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Path
gl: Ruta

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Warning
gl: Alerta

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Number of values
gl: Número de valores

en: Speed
gl: Velocidade

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: On/Off
gl: Activo / Desactivado

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
gl: Estas opcións aplicanse o campo %field en todos os sitios nos que se use. Estas opcións influen no modo no que se almacenan os datos na base de datos e non se poden alterar unha vez que se han creado os datos.

en: %field has no field settings.
gl: %field non ten opcións de campo.

en: Production (Minified)
gl: Producción (Comprimido)

en: Development (Uncompressed Code)
gl: Desenrrolo (Código sen comprimir)
