iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Path
he: מיקום

en: Warning
he: אזהרה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Yes/No
he: כן/לא

en: On/Off
he: פועל/כבוי

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
he: הגדרות אלה יחולו על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע. ההגדרות הללו משפיעות על הדרך בה הנתונים מאוחסנים בבסיס הנתונים ולא ניתנות לשינוי לאחר שהוזנו נתונים לשדה זה.

en: %field has no field settings.
he: אין הגדרות שדה עבור %field.
