iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Path
hr: Putanja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
hr: Ove postavke se primjenjuju na polje %field gdje god se ono koristi. Ove postavke utječu na to kako su podaci spremljeni u bazi podataka i ne mogu biti mijenjane nakon što su podešene.

en: %field has no field settings.
hr: %field nema postavki.
