iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Path
ka: გზა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Number of values
ka: მნიშვნელობების რაოდენობა
