iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
km: ការ​កំណត់​ទាំង​នេះ​អនុវត្ត​ជា​មួយ​វាល​ %field ​នៅ​គ្រប់​ទី​កន្លែង​ដែល​វា​ត្រូវ​បាន​​ប្រើ​ ។ ការ​កំណត់​ទាំង​នេះ​ប៉ះ​ពាល់​ដល់​វិធី​ដែល​ទិន្នន័យ​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ ហើយ​នឹង​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ​បាន​ទេ នៅ​ពេល​ដែល​ទិន្នន័យ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: %field has no field settings.
km: %field គ្មាន​ការ​កំណត់​វាល​ ។
