iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Path
ro: Cale

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Warning
ro: Avertizare

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Number of values
ro: Număr de valori

en: Yes/No
ro: Da/Nu

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
ro: Aceste setări se aplică la câmpul %field oriunde este utilizat. Aceste setări influențează modul cum este informația stocată în baza de date și nu poate fi schimbat odată ce a fost creat.

en: %field has no field settings.
ro: câmpul %field nu are setări de câmp.
