iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Warning
sk: Varovanie

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: On/Off
sk: Zapnúť/Vypnúť

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
sk: Toto nastavenie sa použije kdekoľvek sa pole %field bude vyskytovať. Nastavenie má vplyv na spôsob uloženia údajov v databáze a po vložení údajov sa už viac nedá modifikovať.

en: %field has no field settings.
sk: %field nemá žiadne nastavenia poľa.
