iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Path
sv: Sökväg

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Warning
sv: Varning

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Number of values
sv: Antal värden

en: Speed
sv: Hastighet

en: Yes/No
sv: Ja/Nej

en: On/Off
sv: På/Av

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
sv: Dessa inställningar gäller för fältet %field på varje ställe som det används. Dessa inställningar påverkar hur data lagras i databasen och kan inte ändras när data väl har skapats.

en: %field has no field settings.
sv: %field har inga fältinställningar.

en: Production (Minified)
sv: Produktion (Minimerad)

en: Development (Uncompressed Code)
sv: Utveckling (Okomprimerad kod)

en: At least @a
sv: Åtminstone @a
