iToggle (7.x-2.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Path
ur: پاتھ

en: Warning
ur: انتباہ

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔

en: %field has no field settings.
ur: %field خانے کی کوئی ترتیبات نہیں ہیں
