iToggle (7.x-2.0-beta5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Promoted
it: Promosso

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Speed
it: Velocità
