iToggle (7.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Warning
fa: اخطار

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Speed
fa: سرعت
