iToggle (7.x-2.0-beta6) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Sticky
vi: Dính

en: Important
vi: Quan trọng

en: Speed
vi: Tốc độ
