iToggle (7.x-2.0-beta7) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Path
lv: Ceļš

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: About
lv: Par

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
lv: Šis lauks glabā vienkāršās izvēlnes Ieslēgts/Izslēgts vai jā/nē.
