iToggle (7.x-2.0-beta7) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Path
os: Фæндаг
